تمبر یادبود

تمبر یادبود
تمبر یادبود دبیرستان پسرانه هراتی

تمبر یادبود دبیرستان پسرانه هراتی

چهار تمبر یادبود دبیرستان هراتی در گردهمایی سال نود و سه برای اولین بار چاپ شد. تصاویر این تمبرها شامل تصویر مرحوم محمد شیخ زاده هراتی یزدی ، تصویر سر در ورودی ساختمان اصلی مدرسه ، تصویر استاد محمود ملاباشی دبیر ادبیات و مدیر دبیرستان هراتی به سالهای 1367 تا 1372 و تصویر گروهی از دانش آموختگان در راهروی ورودی میباشد.

از این چهار تمبر یادبود در گردهمایی دبیران و دانش آموختگان دبیرستان هراتی در روز معلم سال 1393 هجری شمسی رونمایی شد. این چهار تمبر همانطور که در تصویر مشاهده می شود بصورت بلوک چهار تایی وجود دارد.

استقبال خوبی در همان روز و روزهای پس از آن از تمبر یادبود هراتی شد بطوریکه تمبر مذکور به چاپ مجدد رسید.

امسال نیز تمبر یادبود دبیرستان هراتی بصورت بلوک چهارتایی و در یک کاور بهمراه متن یادبود برای تقدیم به دوستان موجود هست که در روز مراسم به متقاضیان تحویل داده میشود.

کل درآمد حاصل از فروش تمبر های یاد بود صرف برنامه های گردهمایی دبیران و دانش آموختگان دبیرستان هراتی میشود.

 

قیمت : همت عالی

لازم به توضیح است که این گردهمایی توسط هیات امنایی شامل چند تن از دبیران و دانش آموزان قدیمی دبیرستان هراتی هر ساله در جمعه ی قبل و یا بعد روز معلم و در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد. کلیه ی هزینه های این برنامه نیز توسط دوستان قدیمی بصورت ، پرداخت وجهی به عنوان هدیه و یا از محل فروش تمبر های یادبود تامین میشود. لذا چنانچه دوستانی تمایل دارند که در هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم سهیم باشند میتوانند با دادن پیشنهاد و انتقادات سازنده بصورت معنوی و با واریز وجه به حساب مجمع مهر هراتی بصورت مادی، لطف خود را ابراز کنند.

 

شماره حساب سیبا نزد بانک ملی: 0347867530006

شماره کارت: 6037997135764356

بنام مجمع مهر هراتی

2+

One comment

  • تهیه تمبر ، ایده بسیار جالب و ماندگاریست…..
    واقعا تبریک به کسی که این ایده را داده.

    2+
    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


رفتن به نوارابزار